Розглянуто питання розроблення автоматизованого менеджменту конкурентоспроможності наукомістких енергозберігаючих технологій капітально-відбудовного ремонту дизелів магістральних і маневрових тепловозів на основі вимірювальної керуючої системи автоматизації випробувань двигунів. Для розроблення системи запропоновано використати ІDEFO-методологію CASE-технології побудови функціональних моделей енергозберігаючих технологій. In article questions of development of the automated management of competitiveness high technology энергосберегающих technologies of capital – regenerative repair of diesel engines of the main and shunting diesel locomotives are considered on the basis of measuring managing system of automation of tests of engines. For system engineering it is offered to use IDEFO-methodology of CASE-technology of construction of functional models technologies which keep energy.

Зонов В. Д. Розроблення автоматизованого менеджменту конкурентоспроможності наукомістких енергозберігаючих технологій / В. Д. Зонов // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – С. 167–174. – Бібліографія: 5 назв.