Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Пропонується метод аналізу періодичних процесів у лінійних електричних колах алгоритмічно аналогічний до аналізу кола методом накладання за гармоніками комплексним методом, але з різними числовими властивостями і можливістю використовувати для оцінки похибки розрахунку періодичного процесу похибку методу дискретизації, що лежить в основі відповідного сіткового методу. The method of the analysis of periodic processes in linear electrical circuits algorithmically similar to the analysis electrical of a circuit by a superposition method after harmonicses by a complex method is offered, but with different numerical properties and possibility to use for an error estimation of calculation of a periodic process an error of a method of digitization basing relevant grid method.

Совин Р. Застосування спектральних складових сіткового відображення для розрахунку періодичних процесів у лінійних електричних колах / Р. Совин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 511 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 81-86. – Бібліографія: 8 назв.