Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто цифровий термоелектричний вимірювач вологості речовин, матеріалів, газових середовищ з алгоритмічним автокоригуванням систематичних похибок результату вимірювання. We have considered digital termoelectric maesurer of the humidity of substances, materials, gaseos media with algorithmic self-correction of systematical errors of the measurement’s result.

Скрипник Ю. Вимірювач вологості речовин та матеріалів з підігрівним термоелектричним перетворювачем / Юрій Скрипник, Геннадій Юрчик, Володимир Курко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 175–180. – Бібліографія: 2 назви.