Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Запропоновано класифікацію сумішей сипучих матеріалів і методику вибору обладнання та оптимальних технологічних процесів їх змішування. З врахуванням технологічних особливостей виробництва (дискретне чи неперервне перемішування, його тривалість) за розробленою методикою обирають найбільш придатний для тої чи іншої суміші тил змішувача.

Афтаназів І. С. Методика вибору оптимальних технологій і обладнання при змішуванні сипучих матеріалів / І. С. Афтаназів, О. Р. Баранецька // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 14–21.