Розглянуто основні фактори, які знаходяться в полі впливу виробничо-господарських структур для реалізації інноваційного типу розвитку. На основі виявлених факторів розроблено деякі рекомендації щодо їх врахування у процесі інноваційного розвитку виробничо-господарських структур. In article are depictured the main factors, which stay in then sphere of influence of manufactued structures for sale innovation type of development. On the base of given factors same recomendations are researched. And they should be registered to the process of innovation development manufactured structures.

Токарська І. М. Дослідження організаційно-технічних факторів інноваційного розвитку виробничо-господарських структур / І. М. Токарська, А. О. Босак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 517 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 217–221. – Бібліографія: 6 назв.