Пропонується метод побудови моделі чутливості до початкових умов розв’язування нелінійних диференціальних рівнянь вимірювальних систем. Предлагается метод построения модели чувствительности к начальным условиям решения нелинейных дифференциальных уравнений измерительных систем. The method of build-up of model ofparametric sensitivity to the starting condutions of a solution of the nonlinear differential equations is offered.

Білий Л. Про застосування моделі чутливості до початкових умов нелінійних диференціальних рівнянь вимірювальних систем / Л. Білий // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. – Випуск 59. – С. 195–196.