’’Зоря Галицька” - чинник українського національного відродження

Розглянуто проблеми зародження української журналістики на території Східної Галичини. Основна увага приділяється першій українській газеті ”Зоря Галицька”, яка суттєв вплинула на становлення подальших українських часописів, сприяла поширенню української мови, літератури в краї, а також мала велике значення для культурного, суспільного і політичного життя українців Галичини. The problems of the beginning of Ukrainian's journalism of the Galicia (the past of Gastern Ukraine) are considered in this article. The artikle is about the first newespaper "Zoria Galucka". Which helped to form Ukrainian media, helped to spread Ukrainian landguge, literature in Ukraine. And had a great importanse for cultural social and political life ukrainian people in Galicia.

Олексин О. М. ’’Зоря Галицька” - чинник українського національного відродження / О. М. Олексин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 431 : Держава та армія. – С. 132–137. – Бібліографія: 6 назв.