Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито основні етапи формування стратегічної мережі укріплень Галицько- Волинської держави у зв’язку з військово-політичною ситуацією у XI–XIV ст. Використано результати найновіших досліджень українських та польських археологів. The article uncovers basic stages of development of fortress systems of the Galicia-Volhynian state with connect of military strategic situation in XI–XIV centuries. The analysis of historiography of the Ukrainian and Polish military historіаn and archaeologist has been carried out.

Кійко В. І. Формування стратегічної мережі укріплень Прикарпаття і Волині у світлі військової політики галицько-волинських князів XI–XIV ст. / В. І. Кійко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 555 : Держава та армія. – С. 20–26. – Бібліографія: 55 назв.

Endorsement

Review