Економічна діагностика діяльності промислових підприємств

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблему економічної діагностики діяльності підприємства. Проаналізовано різні підходи до побудови оцінок ефективності виробництва, їх основні принципи. Розглянуто етапи діагностичного обстеження діяльності підприємства. In the given article the problem of economical diagnostics of enterprise activity was considered. The different approaches to production efficiency measuring are submitted. The stages of diagnostics of the enterprise activity are described.

Гаталяк З. П. Економічна діагностика діяльності промислових підприємств / З. П. Гаталяк, Н. І. Горбаль // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 118–122. – Бібліографія: 4 назви.