Метод визначення прогнозованих значень витрати води на насосних станціях

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано метод регулювання витрати води на насосних станціях на основі прогнозування параметрів витрати води з використанням принципу експоненційного згладжування в умовах коливань значення подачі води насосних станцій. Запропоновано методику вибору коефіцієнтів, що визначають точність і швидкість прогнозування витрат води в системі. In the article the method of water expense adjusting on the basis of prognostication of parameters of water expense is offered, with the use of principle of the exponential smoothing in the conditions of change value of serve on the pumps stations. The method of coefficients choice, which determine exactness and speed of prognostication of water charges in the system is offered.

Пістун Є. П. Метод визначення прогнозованих значень витрати води на насосних станціях / Є. П. Пістун, Н. М. Якимчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 659 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 96–100. – Бібліографія: 6 назв.