Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто підходи до побудови наскрізних математичних моделей виробничих систем забезпечення якості радіоелектронних пристроїа Запропоновано універсальні імовірності, функціональні та економічні критерії оцінки ефективності цих систем. The approaches to the transparent mathematical models of radio electronic devices quality providing technological systems design are considered. The universal probability functional and economical criteria of such systems efficacy are proposed.

Структурування, оцінювання ефективності та моделювання виробничих систем забезпечення якості радіоелектронних пристроїв / Леонід Недоступ, Мирослав Кіселичник, Юрій Бобало, Григорій Васьків, Оксана Лазько // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 18–24. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review