Нейромережевий класифікатор елементів відеозображень реального часу

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розв’язано задачу побудови класифікатора елементів зображення за допомогою багатошарової нейронної мережі на відеозображеннях реального часу. Побудовано модифікацію алгоритму навчання зі зворотним поширенням похибки. Запропоновано новий метод визначення еталона та навчальних прикладів. The problem for real time video image elements recognizing by using the neural network is solved. New modification of the backpropagation algorithm for training the neural network is built. The new way to define the patterns and standards is used.

Давидов М. В. Нейромережевий класифікатор елементів відеозображень реального часу / М. В. Давидов, Ю. В. Нікольський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 564 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 18–25. – Бібліографія: 9 назв.