Видавництво Львівської політехніки

This paper describes efficiency criterions that allows to measure with high adequacy projecting, developing and implementing workflow system. The relevance of electronic documents of the railways, the development of new information technologies, communications and computing new generation in today's economic development. Using a number of automated control systems. Introduction of new systems of resource management as a form of transportation process monitoring.

залізниця, документообіг, граф моделі ефективності, оперативної сумісності, інформаційні технології

Чеклов В. Удосконалення інформаційної керуючої системи Укрзалізниці на основі інтераперабельності / Володимир Чеклов, Катерина Римар // Інженерна механіка та транспорт : матеріали IІІ Міжнародної конференції молодих вчених EМТ-2013, 21–23 листопада 2013 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 82-83. – (4-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 2 назви.