Видавництво Львівської політехніки

Considered the efficiency of an automated database management process in the Department of Social Protection. The feasibility of creating a database, which optimizes and simplifies work with large flows of information.

інформація, відділ, управління, база даних, автоматизація

Ярка У. Оптимізація роботи відділу управління соціального захисту за допомогою бази даних / Уляна Ярка, Марія Тирановець// Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 220–221. – Бібліографія: 3 назви.