Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Стаття містить класифікацію факторів, що впливають на процес корпоративного управління, їх якісні характеристики; розглянуто різновиди корпоративного контролю та умови його ефективного застосування. The article presents the classifications of factors influencing the corporate management process and the main features of these factors. The different types of corporate control and the conditions of its efficient application are reviewed.

Мартиненко М. М. Основні фактори, що впливають на становлення і розвиток корпоративного управління / І. С. Степаненко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 143–148. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review