Основні напрями вдосконалення термінологічної бази термометрії випромінення

Видавництво Львівської політехніки

Здійснено дослідження базової технічної термінології термометрії випромінення в Україні, що дало змогу виявити зміни в її складі і тенденції розвитку. Запропоновано модель системи нормативного забезпечення в області термометрії випромінення, в яку входять нормативні документи методовизначального, методологічного та методичного рівнів України та світових організацій зі стандартизації. Проведено исследование базовой технической терминологии термометрии излучения в Украине, что позволило выявить изменения в ее составе и тенденции развития. Предложена модель системы нормативного обеспечения в области термометрии излучения, которая включает нормативные документы методоопределяющего, методологического и методического уровней Украины и мировых организаций по стандартизации. In the article research of base terminology of radiationt hermometery is conducted in Ukraine, that allowed to discover change in its composition and progress trends. The model of the system of the normatively legal providing is offered in industry of thermometery of radiation, which includes the normative documents of methodical, methodological and methodical levels of Ukraine and world organizations from standardization.

Гоц Н. Основні напрями вдосконалення термінологічної бази термометрії випромінення / Наталія Гоц // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2012. – Випуск 73. – С. 127–133. – Бібліографія: 7 назв.