Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Аналізується зв’язок показників економічної безпеки, стану основних виробничих фондів електроенергетики і можливості нейтралізації загроз енергетичній та економічній безпеці за рахунок утворення умов ефективної взаємодії суб’єктів підприємництва, що діють на ринку електроенергії. The relation between the economical safety indicators and electrical power industry capital assets condition and ways of energetical and economical safety threats neutralization based on creation enterpreneurship subject involved in the electrical power market effective cooperation is analised.

Білько О. В. Ефективне підприємництво в електроенергетиці - чинник економічної безпеки держави / О. В. Білько, Д. Я. Оріч // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 3–7. – Бібліографія: 10 назв.