Видавництво Львівської політехніки

Documents from contractual activity are used in activity of state and non-state enterprises. An agreement can be celled between separate the citizens of I, between citizens and organizations and between organizations. Timely and high-quality implementation of agreement is in a great deal provided measures, set a legislation and agreements of sides.

договір, господарський договір, господарська діяльність, структура договірної роботи, договірні відносини підприємства, умови договору

Сивоус В. Документи з договірної діяльності як гарант господарської діяльності підприємств / Вікторія Сивоус, Жанна Мина // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 64–65. – Бібліографія: 4 назви.