Розрахунок і оптимізація конструкції мірних трубок плівкових витратомірів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано методику розрахунку оптимальної за конструкцією мірної трубки плівкового витратоміра, яка забезпечує проектування витратоміра для заданих діапазонів витрат і точності вимірювання. In the article the calculation methods of optimal construction measuring tube of film flowmeters is offered. The methods will guarantee the flowmeter designing for desired range of flow rates and measurement precision.

мірна трубка, витратомір, measuring tube, flowmeters

Ділай І. В. Розрахунок і оптимізація конструкції мірних трубок плівкових витратомірів / І. В. Ділай, О. З. Парнета, З. М. Теплюх // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 581 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 104–110. – Бібліографія: 7 назв.