Моделювання параметрів життєвого циклу товару

Thumbnail Image

В статті запропоновано новий підхід до моделювання життєвого циклу інвестиційних товарів, призначених для виробничого споживання. Модель є основою для оцінки параметрів життєвого циклу товару, необхідних для визначення стратегії економічного розвитку підприємства і політики фінансування останнього. Thesis is devoted to the idea of investment goods life cycle models development. Parameters identified by the model are used in the purpose of economic and financial strategy planning.

Скворцов І. Б. Моделювання параметрів життєвого циклу товару / І. Б. Скворцов, І. Є. Тимчишин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 175–179. – Бібліографія: 1 назвa.

Endorsement

Review