Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто особливості культурно-просвітницької роботи наукової бібліотеки Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет». Розкрито її сутність та специфіку в умовах інтеграції бібліотек ВНЗ до сучасного інформаційного суспільства. Висвітлено необхідність та шляхи переорієнтації класичної моделі бібліотечної діяльності відповідно до викликів часу. Specific features of cultural-educational mass activities of scientific library of Kryvyi Rih pedagogical institute of State Higher Education Institution «Kryvyi Rih National University» are dwelled upon. Its essence and peculiarities under conditions of university libraries’ integration into modern information society is revealed. Necessity and ways of changing the paradigm of classical library activity according to modern challenges are clarified.

бібліотеки ВНЗ, культурно-просвітницька діяльність, «Літературна вітальня», масові заходи, виховна робота зі студентами, university libraries, cultural educational mass activities, «Literary parlor», mass activities, educational work with students

Кулаковська О. В. Культурно-просвітницька діяльність: роль і значення у сучасному вихованні студентської молоді / О. В. Кулаковська, О. Ю. Авраменко // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції, 10–11 вересня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редакційна колегія: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 208–211. – Бібліографія: 5 назв.