Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано спосіб, який дозволяє врахувати вплив неоднорідностей трійникових розгалужень ліній передачі в процесі синтезу НВЧ пристроїв. Розроблено метод синтезу електричних параметрів одношлейфної схеми узгодження з компенсацією такого впливу. This paper describes the way, which allows considering the effect of three-branch discontinuities in the process of microwave device synthesis. The method of impedance matching circuit synthesis with compensation of such an effect was developed.

Оборжицький В. Врахування впливу неоднорідностей трійникових розгалужень при синтезі НВЧ пристроїв / Валерій Оборжицький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 169–176. – Бібліографія: 8 назв.