Оценка знаний студентов с применением современных информационных технологий

Видавництво Львівської політехніки

Приведений опис підсистеми формування бази даних системи автоматизованого тестування знань студентів. Система призначена для швидкого і досить точного оцінювання великих контингентів випробовуваних (студентів). Description of subsystem of forming of database computer-aided of knowledges of students design is resulted. The system is intended for rapid and in relation to the exact evaluation of large contingents of examinee (students).

тестування, тестові питання, рівень складності завдання, testing, test questions, level of task sophistication

Гетьман М. Оценка знаний студентов с применением современных информационных технологий / М. Гетьман, И. Сташкевич // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 3-ої Науково-практичної конференції, 8–12 жовтня 2011 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 93–98. – Библиография: 3 названия.