SWOT - аналіз конкурентних можливостей підприємства

Узагальнено теоретичні положення, практичний зарубіжний та вітчизняний досвід проведення SWOT - аналіз бізнес - середовища підприємства. Досліджено сфери застосування, використовувані методичні підходи та визначено напрями використання його інструментацію під час виявлення конкурентних переваг і формування відповідних стратегічних орієнтирів ринкової діяльності підприємства. Generalization of theoretical positions, practical foreign and domestic experience of leadthrough of SWOT - analysis of business - environment of enterprise is executed. Investigational aplication domains, in - use methodical approaches and certainly directions of the use of his tool, forming of proper strategis directions of market activity of enterprise in the process of exposure of competitive edges.

Дубодєлова А. В. SWOT - аналіз конкурентних можливостей підприємства / А. В. Дубодєлова, М. В. Гербут// Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 657 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 15–19. – Бібліографія: 9 назв.