Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто вплив інтерпретацій В. Дільтеєм філософії І. Канта і Г. Геґеля на генезис методології філософії життя. Стверджується важливість таких інтерпретацій для продуктивного розвитку методології. In this article is considered influence interpretation W. Dilthey philosophy I.Kant and G.Hehel on genesis of the methodologies philosophy life. Importance of interpretation is emphasized for productive development methodologies.

Одарченко М. М. Значення інтерпретацій В. Дільтеєм класичної німецької філософії для генезису методології філософії життя / М. М. Одарченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 473 : Філософські науки. – С. 31–36. – Бібліографія: 12 назв.