Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

This paper considers a nonlocal multipoints problem for partial differential equations of the even order. Some properties for the operator of this problem are investigated, the eigen functions system is constructed and its properties are established. Розглянуто нелокальну багатоточкову задачу для диференціальних рівнянь у частинних похідних парного порядку. Досліджено деякі властивості для оператора цієї задачі, побудовано систему власних функцій і встановлено її властивості.

Спектральні властивості нелокальної багатоточкової задачі для диференціальних рівнянь у частинних похідних парного порядку / Я. О. Баранецький, Б. В. Василишин, А. В. Копчук-Кашецький, П. Л. Сохан // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 411 : Прикладна математика. – С. 21–24. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review