Оцінка ефекту масштабу в діяльності страхових компаній України

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проналізовано сучасні тенденції розвитку українського страхового ринку. Досліджується взаємозв’язок економічної ефективності та масштабів діяльності страхових компаній України, особливості ефекту масштабу в діяльності суб’єктів страхового ринку, що розвивається, в умовах недосконалої конкуренції. In the article modern tendencies of the Ukrainian insurance market development are analyzed. The focus is on investigation of correlation of economic efficiency and scales of the Ukrainian insurance companies activity, features of a scale effect law operation in the activity of the emerging insurance market subjects under the conditions of an imperfect competition.

Шевчук О. О. Оцінка ефекту масштабу в діяльності страхових компаній України / О. О. Шевчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 246–250. – Бібліографія: 3 назви.