Громадський і торговий простір в містах ХІІІ – ХІХ століття

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано історію розвитку торгових просторів від середньовічних міст до міст ХІХ століття. Коротко зазначено історію становлення пасажів та вказано різницю між пасажами і торговими рядами. Was analyzed the history and development of the trading space from the Medieval cities to modern cities of the XIX century. Briefly investigated the history of passages and was indicated the differences between the passages and trade rows.

торговий простір, пасажі, торгові ряди, ХІХ століття, trading space, passages, trade rows, XIX century

Ратушинський Н. Громадський і торговий простір в містах ХІІІ – ХІХ століття / Назар Ратушинський // Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій : збірник наукових праць за результатами 4-ої Міжнародної конференції молодих науковців, [30–31 травня 2012 р., Львів, Белз] / Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут архітектури, Кафедра реставрації та реконструкції архітектурних комплексів. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 119–125. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review