Етичні норми в підприємницькій діяльності зарубіжних фірм

Аналізуючи підприємницьку діяльність зарубіжних фірм, автор доходить висновку, що більшість з них налаштована на дотримання етичних норм. Це детерміноване не тільки рівнем цивілізованості ринкового господарювання, але і прагненням отримання зиску. Having analyzed the business activity of foreign companies the author came to the conclusion that the majority of foreign companies follow the ethic regulations. This is explained both as high standards of market economy as their desire of getting profits.

Герасимчук Н. А. Етичні норми в підприємницькій діяльності зарубіжних фірм / Н. А. Герасимчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 231–237.