Звіт про рух грошових коштів: вітчизняний та міжнародний підходи

Thumbnail Image

Наведено основні аспекти формування Звіту про рух грошових коштів, використовуючи міжнародний та вітчизняний досвід, порівняно П(С)БО 4 “Звіт про рух грошових коштів” та МСФЗ 7 “Звіти про рух грошових коштів”, як основних нормативних актів, що регулюють порушене в статті питання та узагальнено необхідність використання положень, закладених в МСФЗ 7, підприємствами України. In given clause the basic aspects of formation of the Statement of cash flows using the international and domestic experience, R(S)A 4 “Statement of cash flows” and IAS 7 “Statements of cash flows” are described, as the basic acts, which adjust the question, mentioned in clause, and the generalization about necessity of use of rules appearing in IAS 7 enterprises of Ukraine is made.

Корягін М. В. Звіт про рух грошових коштів: вітчизняний та міжнародний підходи / М. В. Корягін, О. С. Височан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 104–109. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review