2017-11-21

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка
Vydavnytstvo Naukovoho tovarystva im. Shevchenka

У статті розглядається досвід вибору програмного забезпечення відеолекцій в навчальному процесі вищого навчального закладу. Запропоновано критерії вибору платформи для ефірного мовлення. Проаналізовано переваги та недоліки обраного сервісу YouTube Live. Наведено засіб вирішення проблемних питань.

дистанційне навчання, технології відеозустрічей, відеолекції, ефірні лекції, хмарні сервіси, сумісна робота, трансляції, потокове відео, distance learning, technology video, meetings video lecture, cloud services, compatible work, broadcast, streaming video

Панкратова Я. Досвід впровадження відеолекцій в навчальний процес національного фармацевтичного університету / Яна Панкратова // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали 9-ої Науково-практичної конференції, Львів, 21–23 листопада 2017 року. — Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2017. — С. 112–115.