Сучасні методи підтримки малого бізнесу та розвитку інноваційної економіки

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто стан розвитку інфраструктури підтримки малого бізнесу в Україні, проаналізовано зарубіжний досвід стимулювання розвитку малого підприємництва, приділено увагу розвитку таких елементів інфраструктури, як бізнес-центри та бізнес- інкубатори. The article deals with the development of the small-scale business maintenance infrastructure in Ukraine. Foreign experience of small-scale enterprise development stimulation has been analyzed. Et has been paid attention to the development of infrastructure elements such as business centers and business incubators.

Мадрига Г. М. Сучасні методи підтримки малого бізнесу та розвитку інноваційної економіки / Г. М. Мадрига // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 161–166. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review