Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати досліджень надходження сонячної радіації на геліоколектори. Встановлено залежність між кількістю дискретних орієнтацій сонячного колектора і ефективністю роботи системи. Наведено результати експериментальних досліджень багаторазово стаціонарної та стежної орієнтації колектора на Сонце. In this article the results of investigations incomings solar radiation on solar collectors. It was defined the dependense of amount discrete orientation solar collector and efficiency work of system. The publish results of еxperimental researches are resulted repeated and shadow orientations of collector on a Sun.

геліоколектори, сонячна радіація

Возняк О. Т. Ефективність використання сонячної енергії в цілорічних геліосистемах під час дискретної орієнтації сонячних колекторів / О. Т. Возняк, О. С. Дацько, С. П. Шаповал // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 21–25. – Бібліографія: 11 назв.