Проблеми залучення іноземних інвестицій в економіку України

Проаналізовано динаміку надходжень іноземних інвестицій в Україну протягом останніх років. Розглянуто недоліки сучасної системи регулювання іноземних інвестицій та основні механізми стимулювання їх залучення. The following article analyses dynamics of foreign investments flows into Ukraine during few past years. It reviews demerits of the existing foreign investments’ regulation system and main mechanisms of their stimulation.

Крупін В. Є. Проблеми залучення іноземних інвестицій в економіку України / В. Є. Крупін, Д. А. Шмигаль // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 517 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 197–203. – Бібліографія: 10 назв.