Металознавчі аспекти руйнування кисневих балонів під час експлуатації

Дослідження хімічного складу, мікроструктури, твердості й механічних властивостей фрагментів кисневих балонів дозволило встановити відмінності в причинах їх руйнування: порушення правил експлуатації та зниження несучої здатності корпусу за рахунок окрихчення сталі, спричиненого розвитком процесів загальної й міжкристалітної корозії. Research of a chemical compound, microstructure, hardness and mechanical properties of fragments of oxygen cylinders has allowed to establish differences in the reasons of their destruction: infringements of service regulations and decrease in bearing ability of the case for the account ohrupchivanija steel, caused by development of processes of the general and mezhkristallitnoj corrosion.

Металознавчі аспекти руйнування кисневих балонів під час експлуатації / О. А. Кузін, Р. А. Яцюк, Т. М. Мещерякова, І. П. Лаушник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 515 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 122-127. – Бібліографія: 3 назви.