Алгоритмічний метод підвищення точності вимірювання теплопровідності матеріалів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано застосувати для розробленого приладу для вимірювання теплопровідності будівельних та теплоізоляційних матеріалів алгоритм обробки вимірювальної інформації методом вимірювальних матриць, а саме – проводити визначення теплового опору досліджуваного зразка за співвідношенням теплових потоків в різних гілках вимірювальної схеми. In given article it is offered to apply to the developed device for measurement of heat conductivity building and heat-insulated materials algorithm of processing of the information a method of measuring matrixes, namely to carry spend definition of thermal resistance of a researched sample on a ratio of thermal streams in different branches of the measuring circuit.

алгоритм, метод вимірювальних матриць, algorithm, method of measuring matrixes

Васильківський І.С. Алгоритмічний метод підвищення точності вимірювання теплопровідності матеріалів / І. С. Васильківський, Я. П. Юсик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 581 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 49–54. – Бібліографія: 7 назв.