Порівняльний аналіз моделей нейронних осциляторів

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Зроблено огляд популярних моделей нейронних осциляторів, здійснюється їхній порівняльний аналіз. Проаналізовано переваги, обмеження і проблеми, що зиникають під час використання таких моделей. Даються рекомендації щодо їх можливих застосувань. Наведено перелік відкритих питань, які залишаються предметом подальших досліджень в області моделювання нейронних осциляторів. The review of popular models of neural oscillators has been made, its comparative analysis is fulfilled. There is analyzed advantages, limitations and problems arising when the models are used. The recommendations concerning its possible applications are given. The list of open questions as the subjects for further investigations in the field of modeling of oscillator neurons has been given.

ейронний осцилятор, порівняльний аналіз, neural oscillators, omparative analysis

Тимощук П. В. Порівняльний аналіз моделей нейронних осциляторів / П. В. Тимощук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 639 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 243–249. – Бібліографія: 16 назв.