Проаналізовано процес створення і розвитку системи протиракетної оборони Сполучених Штатів Америки у 90-х роках минулого століття. Досліджено чинники, які впливали на нього, та реагування військово-політичного керівництва новітньої Росії на дії США. The process of the creation and development of the USA anti-missile defense’s system in the 90s of the last century is analyzed. The factors, which influence it and the reaction of the military and political leaders of the recent Russia on the actions of the USA, are researched.

Попович О. І. Досвід створення Сполученими Штатами Америки системи протиракетної оборони країни протягом 90-х років ХХ ст. / О. І. Попович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 634 : Держава та армія. – С. 156–163. – Бібліографія: 18 назв.