Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

В роботі наведено підходи до розрахунку оцінки якісного наповнення електронного каталогу бібліотеки. За допомогою теорії множин та реляційної алгебри представлено схеми розрахунку інтегральної оцінки. Вказано шляхи застосування інтегральної оцінки наповненості при розрахунку актуальної ціни електронного каталогу. The present work demonstrates approaches to calculating the assessment of quality of filling an electronic catalog of the library. With the help of set theory and relational algebra presented integral evaluation scheme calculation. Specified ways to apply an integrated assessment of fullness in the calculation of the actual cost of electronic catalog.

електронний каталог, теорія множин, інтегральна оцінка, ієрархія помилок, electronic catalog, set theory, integral evaluation,, the hierarchy of errors

Ярмолюк Р. С. Підходи до розрахунку інтегральної оцінки якісного наповнення електронного каталогу бібліотеки / Р. С. Ярмолюк // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 3-ої Науково-практичної конференції, 8–12 жовтня 2011 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 132–136. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review