Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

В доповіді розкрито суть і шляхи використання української бізнес-симуляції ViAL+ в практичній підготовці бакалаврів і магістрів спеціальностей «Економіка підприємств», «Маркетинг» і «Менеджмент». In thesis are described the nature and method of using of Ukrainian business simulation ViAL+ in training bachelors and magister of specialties "Economics of company", "Marketing" and "Management."

бізнес-симуляція ViAL+, ділова гра, бізнес-гра практика, навчання, інтерактивний тренінг, економіка підприємства, маркетинг, менеджмент, стратегія, тактика, управління, підготовка спеціалістів, business simulation ViAL+, practice, interactive training, business, marketing, management, strategy, tactics, management

Банщиков П. Г. Використання бізнес-симуляції ViAL+ в практичній підготовці бакалаврів і магістрів економічних спеціальностей / П. Г. Банщиков, В. Я. Паздрій, О. В. Грищенко // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 4-ої Науково-практичної конференції, 20–22 листопада 2012 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 65–70. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review