Аналіз стану забруднення ріки на основі критерію вмісту кисню

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано систему моніторингу стану забруднення ріки на основі аналізу критерій) вмісту кисню, яка може на основі тільки одного замірювання надати інформацію про рівень забруднення рікиз певним випередженням, що дас змогу ефективніше реагувати у разі виникнення екологічної небезпеки. Предложена система мониторинга состояния загрязнения реки на основании критерия содержания кислорода. Эта система, используя только данные единичных измерений, дает информацию о состоянии загрязнения реки с определенным упреждением, что позволяет еффективно реагировать в случае возникновения экологической катастрофы. The system of monitoring of pollution state of river based on the analysis of oxygen contents critérium is proposed in this paper. The proposed system of monitoring and control can supply information about level of river pollution on the basis of only one measurement and can supply information with some predictiveness which give opportunity for effective reaction in the case of ecological emergency.

Кватер Т. Аналіз стану забруднення ріки на основі критерію вмісту кисню / Т. Кватер, З. Кендзьора // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 58. – С. 151–153. – Бібліографія: 6 назв.