Довговічність пружних деталей з високоміцних сталей, оброблених в ТМО та ДСМ

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Узагальнено досвід підвищення довговічності пружних деталей транспортних машин в умовах кручення шляхом застосування термомеханічного зміцнення, об’ємного та поверхневого пластичного деформування. холодне деформування після термомеханічного зміцнення доцільно застосовувати з мінімально можливим ступенем деформування для досягнення достатнього запасу пластичних властивостей для забезпечення необхідної довговічності з одночасним підвищенням робочих напружень. The experience of elastic details durability increasing in twisting conditions by means of thermal-mechanical hardening, volumetric and plastic deformation is generalized. cold deformation after thermal-mechanical hardening are desirable for using with a minimally possible deformation's degree. this method allows to reach a sufficient stock of plastic properties, raising durability.

Кукляк М. Л. Довговічність пружних деталей з високоміцних сталей, оброблених в ТМО та ДСМ / М. Л. Кукляк, Я. М. Кусий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 560 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 98–102. – Бібліографія: 5 назв.