Характеристика моделей розвитку пожеж

Наведено характеристику моделей розвитку пожеж будівель і споруд. Польові моделі пожежі дають змогу отримати якнайповнішу і найточнішу інформацію про досліджуваний процес порівняно з іншими математичними моделями пожежі. Доцільним є поєднання методів фізичного та математичного моделювання. In the article the brought description over of models of development of fires of building and building. The field models of fire allow to get the most complete and exact information about the investigated process as compared to other mathematical models of fire. Expedient is combination of methods of physical and mathematical design.

пожежа, модель полів, приміщення, розвиток, вогнестійкість, fire, model of the fields (CFD), an apartment, development, fire-resistance

Шналь Т. М. Характеристика моделей розвитку пожеж / Т. М. Шналь, І. П. Синенько, М. І. Стасюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 252–256. – Бібліографія: 7 назв.