У сучасних умовах міжнародної конкуренції перед Україною постає стратегічне завдання-збереження конкурентоспроможності машинобудівної галузі. Проведений аналіз сучасного стану галузі показав, що в ланцюжку "витрати-ціна-якість-інновації-швидкість, реагування на мінливі запити споживачів", Україна засвоїла лише перші три ланки, а сучасні виклики якраз вимагають концентрації на двох останніх. Їх виконання можливе на основі впровадження сучасних моделей управління діяльністю підприємства - інформаційних систем планування ресурсів ERP та планування ресурсів, синхронізоване з покупцем CSRP, які формують незаперечні конкурентні переваги. In today's international competition to fase Ukraine's strategic goal - to preserve the competitiveness of machine-building.The analysis of thecurrent state of the field showed that the chain of "cost-price-quality-innovation-speed response to changing customer needs," Ukraine has mastered only the first three levels,but the challenge just require a concentration on the last two.Their performance is possible through introduction of management of the company - information systems and resource planning ERP resource planning, synchronized with the buyer CSRP, which form the irrefutable competitive advantage.

Данилович-Кропивницька М. Л. Особливості формування конкурентних переваг підприємств машинобудівної галузі України із застосуванням систем CSRP / М. Л. Данилович-Кропивницька, Ж. В. Поплавська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 657 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 299–306. – Бібліографія: 9 назв.