Газобетон з добавкою метакаоліну

Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Наведено результати дослідження впливу технологічних чинників, таких як витрата портландцементу та розплив циліндра Суттарда на властивості газобетону. Проаналізовано вплив добавки метакаоліну та армувальних волокон на реологічні властивості газобетонної суміші. Досліджено фазовий склад продуктів гідратації міжпорових перегородок. The results of the influence of such technological factors as amount of Portland cement and the flowability (Suttard) on the properties of aerated concrete are shown. The influence of metakaolin additive and reinforcing fibers on the rheological properties of aerated concrete mixture were analysed. The phase composition of hydration products in pore partitions was investigated.

газобетон, мінеральна добавка, структуроутворення, кратність спучування, міцність, aerated concrete, mineral supplement, structure, frequency of flatulence, strength

Мельник А. Я. Газобетон з добавкою метакаоліну / А. Я. Мельник, О. Р. Позняк, Р. А. Солтисік // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 169–174. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review