Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено рівняння для дослідження періодичних процесів у нелінійній схемі установки стабілізації режиму дугової сталеплавильної печі, отримані аналітичним методом. Equation for research periodic proceses in nonlinear shems the arc-furnace steel- melting of installation stabilization of mode presenting the analitical metod to get.

Турковський В. Г. Аналіз електромагнітних процесів у дуговій сталеплавильній печі з установкою стабілізації режиму / В. Г. Турковський, Ю. М. Жовнір // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 511 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 92-96. – Бібліографія: 5 назв.