Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проведено оцінювання основних динамічних метрологічних характеристик п’єзоелектричних електромеханічних перетворювачів та подано характеристики їх зміни. The estimation of the basic dynamic metrological characteristics of piezoelectric electromechanical converters is made and it is presented their characteristics of change.

Сопрунюк П. М. Оцінювання динамічних метрологічних характеристик п’єзоелектричних електромеханічних перетворювачів / П. М. Сопрунюк, О. А. Войтов, О. М. Васілевський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 551 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 167–173. – Бібліографія: 4 назви.