Активізація інноваційної діяльності підприємств україни

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються актуальні проблеми інноваційного розвитку України. На прикладі динаміки основних показників інноваційної діяльності України проаналізовано сучасний стан інноваційної сфери в Україні. Обґрунтовано основні заходи з боку держави щодо активізації інноваційної діяльності підприємств. The issue of the day of innovative development of Ukraine is examined in the article. On the example of dynamics of basic indexes of Ukraine innovative activity the modern state of the innovative sphere in Ukraine is analysed. Grounded basic measures from the side of the state in relation to activation of innovative activity of enterprises.

інновації, інноваційний потенціал, інноваційна діяльність, активізація, innovations, innovative potential, innovative activity, activation

Дзюбіна А. В. Активізація інноваційної діяльності підприємств україни / А. В. Дзюбіна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 157–162. – Бібліографія: 15 назв.