Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються особливості реалізації та досліджуються характеристики автоматичних систем регулювання із застосуванням ПІД-регуляторів за схемами послідовно-паралельної корекції, даються відповідні рекомендації щодо алгоритмічного забезпечення контролерів та практичної реалізації АСР. The characteristics and design features of automatic control systems utilizing PID-controllers in compliance with serial-parallel correction schemes are examined, the appropriate guidelines concerning algorithmic support of controllers and practical ACS implementation are adduced.

Ковела І. М. Математична модель інструментальної похибки вимірювальної системи томографії електричної провідності / І. М. Ковела // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 389 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 9–17. – Бібліографія: 6 назв.