Балансний амплітудно-фазовий детектор НВЧ діапазону з квадратурним виходом

Видавництво Львівської політехніки

У результаті проведених досліджень схем балансних амплітудно-фазових детекторів НВЧ діапазону була розроблена схема БАФД з квадратурним виходом, яка покращує параметри розв'язків між входами та дає змогу використовувати транзисторні детекторні секції для підвищення чутливості. As a result of research schemes of balance amplitude and phase detectors UHF scheme was developed with BAFD quadrature output, which improves the solution parameters between inputs and allows the use of transistor detectors used for sensitization.

БАФД, транзисторні детекторні секції, BAFD, transistor detectors

Кравцов І. Ю. Балансний амплітудно-фазовий детектор НВЧ діапазону з квадратурним виходом / І. Ю. Кравцов, В. М. Кичак, К. В. Огородник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 705 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 80-83. – Бібліографія: 3 назви.